Výkupný technik - Budapešť-Budaörs (ubytovanie)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Budapešť, Budaörsi út, Maďarsko
Mzdové podmienky (brutto)
600-2 200 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkup vozidiel od zákazníkov
  • testovacie jazdy
  • zisťovanie technického stavu vozidiel
  • komunikácia so zákazníkmi
  • práca s internými systémami
  • starostlivosť o maďarsky hovoriacich zákazníkov
  • možný postup na mobilného výkupcu pre maďarský trh
  • v prípade kariérneho rastu - služobné auto, mobil, notebook

  • ubytovanie
  • motivujúce platové ohodnotenie (1200 - 2200 eur brutto)
  • mobilný telefón
  • služobné auto po zapracovaní
  • intenzívny školiaci program pod vedením tréningového oddelenia - v rámci SK, CZ a v HU
  • rôznorodá, aktívna práca
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • priateľský a živý kolektív
  • zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už 25 rokov a stále rastie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
  • skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
  • orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
  • časová a priestorová flexibilita - zaškolenie v rámci SK, CZ a HU pobočiek, možnosť práce na inej pobočke
  • proaktívny prístup
  • komunikatívnosť a zvládanie námietok
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!
  • MAĎARSKÝ jazyk na POKROČILEJ úrovni
  • CV posielať v slovenskom aj v maďarskom jazyku

  • MIESTO VÝKONU PRÁCE - Budapešť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Janovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3576404  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600-2 200 EUR/mes