Recepčná oddelenia výkupu

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 39, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700,- až 1000,- EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikácia so zákazníkmi, práca s PC, administratíva? Máš rada aktívnu prácu a živé prostredie? Tvoje organizačné schopnosti sú na dobrej úrovni? Vyhovuje ti práca v poobedných hodinách?
Ak si sa vo vyššie uvedených riadkoch našla, potom hľadáme práve teba!
Hlavnou náplňou práce na pozícii recepčnej v našej spoločnosti je:

  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Starostlivosť o návštevníkov Autocentra
  • Riešenie vzniknutých situácií so zákazníkmi
  • Prepájanie telefonátov
  • Reporting
  • Iné administratívne činnosti
  • zákaznícky servis
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami

  • práca v stabilnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
  • možnosť kariérneho a profesného rastu
  • kompletné zaškolenie na pozíciu
  • zaujímavú, rôznorodú prácu
  • pracovná doba od 12:00 do 20:30

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu + aktuálnej fotografie na nižšie uvedenú adresu.
Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované
kritéria.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich
osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o
zamestnanie v zmysle zák. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v
platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administrativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • PC schopnosti na pokročilej úrovni (hlavne práca s Excelom)
  • Príjemné vystupovanie
  • Komunikatívnosť
  • Proaktívny prístup k zákazníkom
  • Kľudná a stabilná povaha, schopnosť riešiť s prehľadom vzniknuté situácie
  • Odolnosť voči stresu, maximálna flexibilita
  • Pozícia je vhodná aj pre šikovnú absolventku

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 3282390  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,- až 1000,- EUR/mesiac