Špecialista zákazníckej linky so slovenčinou - Praha

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 39, Bratislava
Termín nástupu
07.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komunikácia jedine so zákazníkmi, ktorí sa na našu firmu sami aktívne obrátili a sami prejavili záujem o kúpu vozidla v AAA Auto – nikdy nevoláte cudzím ľuďom.
* Informovať našich zákazníkov o podmienkach predaja či vúkupu vozidiel.

* Hlavní pracovní pomer na dobu neurčitú
* Platové ohodnotenie: až 35 000,-Kč / mesačne (do 1300,- Euro)
* MOŽNOSŤ FIREMNÉHO UBYTOVANIA
* Rychly kariérny rast/ „Call centrum je liaheň talentov pre celú firmu.“
* Priateľský kolektív a neformálne prostredie
* Podpora nadriadeného od prvého dňa nástupu
* Prepracovaný systém osobného rozvoja / komunikačné a predajné znalosti apod..
* Firemné benefity: zľavy na služby a tovary, zvýhodnené firemné tarify na telefón na súkromné účely
* Prácu v modernom a novo zrekonštruovanom Call centre

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2827548  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1300 €