Predajca automobilov Poprad

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
okres Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2500 EUR brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšia spoločnosť EU v oblasti predaja automobilov AAA AUTO rozširuje svoje rady, a to k stávajúcim takmer 2000 zamestnancom.
V rámci expanzie pre nové pobočky hľadáme nových kolegov a kolegyňe do nášho predajného tímu. Ponúkame zaškolenie skúsenými zahraničnými lektormi a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už 23 rokov.

Hlavná náplň práce na pozícii bude:
  • poradenstvo s výberom automobilov pre našich klientov
  • skúšobné jazdy so zákazníkmi
  • predaj nových i jazdených automobilov všetkých značiek a modelov!
  • klientov a zákazníkov zaobstaráme - nejedná sa o aktívne vyhľadávanie zákazníkov

Len 4 jednoduché kroky vás delia od úspechu:
1. odoslaľ životopis
2. ukázať svoju chuť
3. rozvíjať svoj obchodnícky talent
4. vytrvať

  • veľmi dobré až nadštandartné finančné ohodnotenie
  • kariérny a profesný rast na vedúce pozície
  • možnosť práce v zahraničí na našich 40 pobočkách
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • priateľský a dynamický tím
  • komplexné zaškolenie aj v zahraničí, tréningy, team buildingy

Pokiaľ vás pozícia zaujala, máte chuť byť súčasťou stále sa rozvíjajúcej spoločnosti a spĺňate uvedené kritériá, neváhajte nás čo najskôr kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.
Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • záujem a chuť rozvíjať sa
  • výhodou a prednosťou sú dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • pracovné nasadenie a časová flexibilita - práca v zmennom režime
  • výhodou je znalosť modelov a výbav automobilov
  • vodičský preukaz skupiny B - podmienkou
  • skúsenosti s predajom sú výhodou, ale nie podmienkou

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 2766867  Megjelentetés dátuma: 20.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 2500 EUR brutto/mesiac