Autocar - Predajca s plynulou nemčinou

AutoCar - Ťažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiacMotivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky a pohyblivej zložky, ktorá progresívne rastie s dosiahnutými obchodnými výsledkami prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyberte si prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti Autocar. Prečítajte si viac o otvorenej pozícii predajcu na pobočke v Senci, ktorá je jedna z kľúčových vo firme.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Predaj produktov a služieb zákazníkom na predajni
- Obsluha pokladne (ERP) a vystavovanie faktúr
- Obsluha zákazníka a poskytovanie informácii o ponuke produktov a služieb v slovenskom aj nemeckom jazyku
- Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi osobne, telefonicky alebo mailom
- Vypracovanie cenových ponúk
- Prijímanie klientov na servis, montáž a spracovanie reklamácií zákazníkov
- Kontrola zásob a zadávanie objednávok

- TPP na dobu určitú s opciou na predĺženie na dobu neurčitú
- Práca v stabilnej slovenskej firme s bohatou históriou a pobočkami aj v zahraničí
- Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s predajnými výsledkami a môže zahŕňať aj 13. plat
- Pracovné oblečenie zdarma
- Odmena za nemaródenie každých 6 mesiacov
- Možnosť zakúpiť ponúkaný sortiment spoločnosti Autocar za zvýhodnené ceny
- Možnosť zapožičania prívesu z požičovne za zvýhodnenú cenu

Ak hľadáte prácu, ktorá je dynamická a v ktorej sa nebudete nudiť, cítite sa dobre v mladom a priateľskom kolektíve, chcete v práci používať a zdokonaliť svoje jazykové schopnosti a tiež získať nové znalosti a skúsenosti z brandže ťažných zariadení a prívesov, určite nám pošlite svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu a my vás už budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky. Odpovieme všetkým uchádzačom bez ohľadu na to, či budú spĺňať všetky kritériá na prijatie alebo nie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Obchodné skúsenosti (nie sú podmienkou)
- Schopnosť a chuť sa rýchlo učiť, spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
- Dobré komunikačné schopnosti a plynulé vyjadrovanie v nemčine
- Zručnosť a technická zdatnosť
- Príjemné vystupovanie a profesionálny prístup v každej situácii
- Skúsenosť s prácou na PC, CRM systémom a pokladňou je vítaná
- Vodičský preukaz skupiny B
- Záľuba a koníčky v auto-moto segmente sú plusom
- Obsadzovaná pozícia je vhodná aj pre ženu

Spoločnosť Autocar - Ťažné zariadenia, s.r.o. funguje na Slovensku už takmer 30 rokov a je jednotkou na trhu vo svojom segmente v rámci regiónu strednej Európy. Má viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyváža do 10 krajín EU. Spoločnosť sa venuje predaju a montáži ťažných zariadení pre automobily, predaju a servisu prívesných vozíkov a tiež predaju strešných boxov a nosičov. Priemerne sa denne na našich prevádzkach montujú ťažné zariadenia do viac ako 50 áut.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Áč
Tel.: +421918322655
E-mail: poslať životopis
ID: 3876565  Megjelentetés dátuma: 23.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac