Pracovník v predajni autobatérií

Autobaterky s.r.o.

Miesto práce
Chrenovská 14, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur (po zaučení)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna starostlivosť o zákazníka
- Prezentácia a predaj tovaru
- Dopĺňanie tovaru
- Preberanie objednávok, skladová evidencia
- Vybavovanie reklamácií
- Technické poradenstvo a poskytovanie informácií zákazníkom (osobne, telefonicky, elektronicky)
- Starostlivosť o čistotu a poriadok v predajni
- Práca v sklade
- Práca v teréne

- Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Systém zamestnaneckých výhod
- Odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať profesný životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme v prvom rade skúseného predajcu so znalosťou automobilov a automobilových súčiastok. Komunikatívnu osobu, ktorá vykonáva zodpovednú prácu. Ponúkame tvrdú prácu v etickom prostredí a spravodlivé ohodnotenie. Prácu v spoločnosti, ktorá je otvorená novým nápadom a návrhom v mladom kolektíve.

Požadujeme:
- Príjemné vystupovanie, komunikatívny prejav
- Záujem o automobilovú oblasť, základné technické myslenie a zručnosti
- Seriózny prozákaznícky prístup
- Asertivita, ochota a záujem predávať
- Osobný prístup k riešeniu problémov
- Samostatnosť a spoľahlivosť
- Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou

Autobaterky s.r.o. sa zaoberá distribúciou autobatérií už 30 rokov. Počas svojej pôsobnosti na trhu sa stala jedným z najväčších predajcov akumulátorov na Slovensku.

Zameriava sa na maloobchod, veľkoobchod a servis značkových akumulátorov a príslušenstva. Zákazníkmi sú jednak koncoví odberatelia, dopravné spoločnosti, poľnohospodári a aj ďalší obchodníci. Sortiment je zameraný prevažne na autobatérie, motobatérie, trakčné batérie, batérie pre záložné zdroje (UPS), elektrobicykle a detské autíčka. Nabíjačky, štartovacie vozíky, pomocné štartovacie zariadenia (booster).

Dodávateľmi sú rokmi overené značky (BANNER, VARTA, EXIDE, CTEK. OPTIMA, EMOS, FIAMM, SEBANG, YUASA, BOSCH), ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Široký sortiment výrobkov skladom je istotou, že každý zákazník nájde vhodnú batériu do svojho automobilu, motocyklu, poľnohospodárskeho stroja, nákladného automobilu, karavanu alebo člnu.

Neoddeliteľnou súčasťou sortimentu sú značkové nabíjačky a štartovacie zdroje (BANNER, CTEK), ktoré pomáhajú udržiavať batérie v dobrej kondícii. Pre každého zákazníka volíme individuálne riešenie a ponúkame profesionálne služby a servis. Poradenstvo pri výbere správneho technického riešenia podľa požiadaviek zákazníka. Vykonávame odborné montáže, záručný a pozáručný servis všetkých typov autobatérií, meranie dobíjacej sústavy automobilov....

Skladom máme široký sortiment rôznych autobatérií, motobatérií a veľký výber nabíjačiek. Predajne Autobaterky s.r.o. sa nachádzajú na Chrenovskej 14 v Nitre (vedľa OBI), na Bratislavskej 31 v Trnave a novootvorená predajňa v Bratislave na Studenej 5.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2544799  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur (po zaučení)