Odborný technik

AUTO PREVER, s.r.o.

Celá SR, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie obhliadok, zápisov a foto dokumentácie na motorových vozidlách
- vykonávanie vstupných obhliadok do poistenia a kontrolných obhliadok po opravách
- komunikácia s klientmi, s obchodnými zástupcami leas. spoločnosti
- vybavovanie korešpondencie, mail

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť v oblasti automobilov

Vodičský preukaz

B

SŠ vzdelanie - podmienkou
- znalosť konštrukcie motorových vozidiel a technológie opráv
- prax v poisťovníctve v oblasti vykonávania obhliadok MV prípadne majetku - veľkou výhodou
- schopnosť samostatne jednať, prijímať rozhodnutia
- dobré komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- dôslednosť, bezúhonnosť
- schopnosť rýchlej adaptácie, flexibilita, odolnosť voči stresu
- flexibilita

Spoločnosť AUTO PREVER, s.r.o. sa zaoberá overovaním pôvodu ojazdených motorových vozidiel v SR formou dokladovej previerky a fyzickej expertízy a poradenstva pri kúpe motorového vozidla..

V SR je registrované veľké množstvo právne závadných vozidiel. Jedná sa o vozidlá kde sú dokladové nedostatky alebo boli vykonané zásahy do karosérie, prípadne identifikátorov vozidla. Dochádza k rozdielnym údajom na štítku vozidla a údajom zapísaných v osvedčení o evidencií. Spôsobov legalizácie odcudzených motorových vozidiel je niekoľko. Ani jeden z nich však nie je neodhaliteľný a pre majiteľa právne závadného vozidla vyplýva niekoľko vážnych rizík. Len veľmi ťažko sa proti tomuto druhu trestnej činnosti hľadajú účinné zbrane a prostriedky. Proti odcudzeniu môžu majitelia svoje vozidlá chrániť viacerými spôsobmi. Ako sa ale ochrániť pred zakúpením vozidla odcudzeného už predtým niekomu inému? Jednoduché a účinné riešenie predstavuje overenie pôvodu vozidla ešte pred jeho zakúpením.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2787483  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou