Marketingový/á Manažér/ka (zástup počas materskej dovolenky)

Auto Palace Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MARKETINGOVÝ/Á MANAŽÉR/KA (zástup počas materskej dovolenky), Auto Palace Slovensko

Ste tímový/á hráč/ka pripravený pracovať na viacerých projektoch naraz?

Máte skúsenosti s online i offline marketingom a organizáciou podujatí?

Je vám blízky content marketing?

ÁNO? Potom máme pozíciu práve pre vás!

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu ako zástup počas materskej dovolenky.

Ako Marketing Manager budete:

  • pripravovať, plánovať, implementovať a vyhodnocovať marketingovú stratégiu pre naše 2 slovenské pobočky,
  • pripravovať predajné marketingové aktivity spolu s odd. predaja, servisu, náhradných dielov
  • tvoriť marketingový rozpočet,
  • spolupracovať s importérmi zastúpených značiek
  • zodpovedný/á za prípravu media plánov so silným zameraním na online marketing,
  • tvoriť obsah a aktualizovať naše online aktivity (web stránky, sociálne siete a profily)
  • zodpovedný/á za prípravu podujatí pre našich zákazníkov (zhruba 1 väčšie podujatie kvartálne, a celkovo okolo 15 podujatí do roka)
  • pripravovať a spolu s kolegami tvoriť a implementovať content marketingovú stratégiu
  • pripravovať ročný CRM plán a tvoriť a implementovať jednotlivé aktivity
  • koordinovať všetky druhy reklamy a propagácie vo firme
  • analyzovať trendy konkurencie na trhu

KOHO HĽADÁME?

  • Odborníka/čku s minimálne 5-ročnou praxou z rôznych oblastí marketingu, s dôrazom na online aktivity a eventy
  • Kreatívnu osobu so skúsenosťami s plánovaním a exekúciou aktivít, ktorá prináša nové nápady
  • Manažéra/ku, ktorý/á je vynikajúci/a v organizácii práce, má skvelé komunikačné a vyjednávacie schopnosti a nebojí sa zmien
  • Pracanta/ku, ktorý/á si vyhrnie rukávy a proaktívne prináša návrhy, nielen na zadania čaká
  • Analytika/čku, ktorý/á dokáže spracovať reporty, štatistiky a dáta.
  • Pozitívne naladeného človeka, ktorý je tímový hráč

ČO VÁM PONÚKAME?

  • Dlhodobú perspektívu v stabilnej a dynamickej spoločnosti - stanete sa súčasťou tímu ľudí, ktorí robia, čo ich baví, firmy, kde vládne neformálna atmosféra.
  • Skvelú prácu pre milovníkov áut (zastupujeme značky BMW, MINI, Mazda a Mitsubishi).
  • Kolektív profesionálov ako po odbornej, tak aj po ľudskej stránke.
  • Moderné pracovné prostredie.
  • Príspevok na stravu.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie.

TEŠÍME SA NA VÁŠ ZÁUJEM!

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4031773  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac