Recepčná/Asistentka

Auto Palace Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 136/C, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dealerstvo luxusných vozidiel BMW & MINI rozšiřuje svoj profesionálny tým a hľadá Recepčnú/Asistentku

• Zabezpečenie chodu recepcie a prvého kontaktu so zákazníkmi
• Každodenná komunikácia so zákazníkmi (osobná aj telefonická)
• Administratívna podpora kolegov pre dosahovanie stanovených cieľov
• Zbezpečenie požadovaného reportingu
• Organizačné zabezpečenie porád a obchodných schôdzok

• Práca pre stabilnú mezinárodnú spoločnosť s viac ako storočnou históriou
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
• Priateľský tým & moderné pracovné prostredie
• Školenie pre Váš osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Príjemné vystupovanie
• Znalosť minimálne jedného svetového jazyka (najlepšie AJ)
• Znalosť práce na počítači (MS Office, Word, Excel, Outlook)
• Dokončené stredoškolské vzdelanie
• Pracovitosť, svedomitosť, ústretovosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Samostatnosť, flexibilita a týmový duch
• Vysoké pracovné nasadenie

Pokiaľ máte o túto pracovnú pozíciu záujem, neváhajte poslať svôj životopis vrátane fotografie na e-mailovú adresu: [email protected]

Auto Palace Group je súčasťou holandskej spoločnosti AutoBinck, ktorá je jednou z najstarších firiem na svete zaoberajúca sa obchodom s automobilmi. Bola založená v roku 1907 v Holandsku a predáva automobily viac ako 100 rokov. Obrat spoločnosti AutoBinck je približne 1 miliarda EUR ročne a má pobočky v siedmich krajinách. Spoločnosť sa zaoberá importom vozidiel a maloobchodným predajom nových a ojazdených vozidiel, popredajnými službami, servisom, predajom náhradných dielov, požičiavaním vozidiel a operatívnym leasingom. V rámci Českej republiky a Slovenska je jednou z najväčších skupín zaoberajúcich sa maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 8000 kusov vozidiel. Auto Palace Group predáva v šiestich pobočkách dvanásť rôznych značiek vozidiel.
Viac informácii o spoločnosti nájdete na Autopalace.sk a Autobinck.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3333757  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou