HR Manager/ka

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• strategickým riadením a plánovaním ľudských zdrojov
• dohľadom nad recruitmentom a vstupnou agendou nových zamestnancov
• spoluprácou pri výbere a implementácii HR softwarových riešení
• úzkou spoluprácou s manažmentom, spoluprácou na stratégii odmeňovania, benefitov
• budovaním firemnej kultúry a zmenami
• budgetingom
• podieľaním sa na medzinárodných HR projektoch v rámci nadnárodnej skupiny a ich implementácia v SR

Vaším výsledkom práce bude efektívne fungujúce personálne a mzdové oddelenie.

Chcete ukázať, čo vo Vás je a hľadáte novú výzvu?
Chcete využiť všetky znalosti a ďalej sa rozvíjať?
Chcete aktívne využívať svoju znalosť AJ?
Máte praktické skúsenosti s vedením HR a mzdového oddelenia?

• základnú zložku mzdy 2000,-€ brutto a ďalšie odmeny až do výšky 1000,-€ brutto (finálna výška mzdy je v závislosti od skúseností a výkonu)
• využitie znalostí, skúseností a zdokonalenie fungovanie oddelenia, procesov
• skúsenosti s implementáciou nových projektov a nachádzanie efektívneho riešenia na novo vzniknuté situácie
• samostatnosť pri práci, organizáciu svojho oddelenia, koordináciu a kooperáciu Vášho pracovného tímu
• podieľanie sa na rozvoji našej firemnej kultúry a budovanie zmien
• možnosť spolupráce na HR projektoch na nadnárodnej úrovni
• budete súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ktorá podporí Váš kariérny rast a osobný rozvoj
• budete mať priestor na implementáciu a zjednotenie funkčných HR procesov a riešení v línii s HR európskou víziou
• budete aplikovať legislatívne zmeny do praxe
• aktívne využitie angličtiny na každodennej báze

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné; ľudské zdroje výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• máte skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov a mzdového účtovníctva
• máte dobrú znalosť pracovne-právnej legislatívy a personálnej administratívy
• máte skúsenosti z prostredia obchodnej spoločnosti
• máte orientáciu na funkčnosť a iniciáciu na zmeny
• máte angličtinu na komunikatívnej úrovni

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3930834  Megjelentetés dátuma: 3.8.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac