Skladník v autorizovanom servise

Auto Ideal s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď,dohodou
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda počas skúšobnej doby 3 mesiace. Následne finančné ohodnotenie základná mzda + prémie na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.

Popis práce:
Príjem a výdaj skladových zásob v autorizovanom servise, vyhľadávanie náhradných dielov v katalógu. Predaj dielov koncovým zákazníkom.
Starostlivosť o celkový chod skladu náhradných dielov.

Ponúkame finančné ohodnotenie v nadväznosti na výkon a možnosť realizovať sa v prostredí značkovej a autorizovanej siete automobilového koncernu.
Práca v príjemnom kolektíve stabilnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Posielajte žiadosti o zamestnanie so životopisom mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita.
Schopnosť a ochota pracovať v kolektíve zameranom na dosahovanie stanovených obchodných cieľov.

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky RENAULT, DACIA a SUZUKI

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3234940  Megjelentetés dátuma: 17.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac