Можливість для людей з України

Autoklampiar VW, Audi a Škoda

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Volkswagen Barca, Osloboditeľov 70, Barca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacNáborový príspevok vo výške 5000Eur brutto v prípade špecialistu v obore s praxou, školeniami a kurzami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia autoklampiarskych prác hlavne na vozidlách značiek Volkswagen, Audi a Škoda, pre ktoré poskytujeme autorizovaný servis.

Montáž a demontáž dielov karosérií, oprava rovnanie poškodených dielov a častí karosérií, rovnanie karosérií využitím rovnacej stolice, výmena skiel karosérií, používanie klampiarskych nástrojov, prístrojov a iných zariadení potrebných pre výkon povolania, dodržiavanie technologických postupov a kvality prác.

Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou históriou na trhu.
Zázemie a technologické vybavenie značkového servisu.
Profesionálny rast a zvyšovanie kvalifikácie v rámci opráv karosérií.
Zamestnanecké zľavy na náhradné diely, služby, nové a jazdené vozidlá.
Príspevky zo sociálneho fondu na stravu a firemné akcie.
Vlastné stravovacie zariadenie.

Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
1. motivačný list
2. životopis
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.

Informácie po telefóne nepodávame.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti Auto Gabriel, s.r.o. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Mechanik - autoklampiar

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, zručnosť, presnosť a precíznosť

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa RentAuto www.rentauto.sk
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 473142  Megjelentetés dátuma: 12.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac