Prijímací technik pre poistné udalosti v autorizovanom servise

Auto-centrum, a.s.

Miesto práce
Centrum I. 45/123, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/mesiacodmeny v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie zákazníkov; preberanie vozidiel do servisu, obhliadky poškodených vozidiel, komunikácia so zákazníkom, zadeľovanie práce mechanikom, odovzdávanie vozidiel po oprave, komunikácia s poisťovňami, riešenie technických problémov,...

Práca v mladom kolektíve, zapojenie do špecializovaného vzdelávania, motivujúce finančné ohodnotenie,...

Požadujeme minimálne prax v obore strojárenstva, a automobilovom priemysle. Prosíme o zasielanie životopisov len uchádzačov s danou praxou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, flexibilita, záujem o prácu, komunikatívnosť, ústretovosť pri riešení zákazníckych problémov,...

Autorizovaný predaj a servis značky ŠKODA a Citroen. Auto-centrum, a.s. je novým dílerom značky Škoda od roku 2017 v Dubnici nad Váhom. Kolektív mladých ľudí, ktorý si rozumie. Zúčastňujeme sa teambuildingov a zaujíma nás aj váš názor a diskutujeme na poradách. Šikovní ľudia s chuťou pracovať sú u nás vždy vítaní.
ID: 3184124  Megjelentetés dátuma: 4.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac