Obchodník, predajca

AutoCar - Ťažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta 7, 903 01 Senec
Termín nástupu
Ihned
vyska zakladnej mzdy je EUR 900,- + premie do vysky EUR 1300,- v zavislosti od vykonnosti a splnenia mesacnych planov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom priamo na kamennej prevádzke. Predaj prostredníctvom emailu, e-shopu a telefonicky.

Motivačný plat

Pracovná doba od pondelka do piatka od 8:00 od 17: 00 hod.
Sviatky zatvorené
Firemné akcie
Práca v dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Nemecký jazyk je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, precíznosť, zručnosť, odolnosť voči stresu, flexiblita, príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Autocar - Ťažné zariadenia, s.r.o. funguje na Slovensku už takmer 30 rokov a je jednotkou na trhu vo svojom segmente v rámci regiónu strednej Európy. Má viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyváža do 10 krajín EU. Spoločnosť sa venuje predaju a montáži ťažných zariadení pre automobily, predaju a servisu prívesných vozíkov a tiež predaju strešných boxov a nosičov. Priemerne sa denne na našich prevádzkach montujú ťažné zariadenia do viac ako 50 áut.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3382008  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: vyska zakladnej mzdy je EUR 900,- + premie do vysky EUR 1300,- v zavislosti od vykonnosti a splnenia mesacnych planov