Hotelová chyžná

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Profesionálne služby pre hostí v zmysle vysokých štandardov hotela,
• Upratovanie hosťovských izieb, dopĺňanie vybavenia,
• Udržiavanie čistoty prideleného poschodia a pracovného prostredia,
• Denný reporting supervízorke poschodia a manažérovi housekeepingu,
• Práca organizovaná podľa rozpisu (aj víkendy a sviatky).

• Možnosť stravovania sa v zamestnaneckej jedálni zdarma,
• Uniforma a jej čistenie zdarma,
• Stabilná práca v dynamickom tíme,
• Časovo flexibilná práca,
• Ubytovanie neposkytujeme.

Váš životopis v slovenskom jazyku s fotografiou zašlite, prosím, na kontakt uvedený nižšie.
Na osobný pohovor pozývame len kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v pracovnej ponuke.
Osobné zložky neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zmazané resp. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Silná orientácia na hostí a služby hotela,
• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
• Orientácia na čistotnosť a výkon, zmysel pre detail,
• Časová flexibilita, pozitívny vzťah k práci,
• Prax na podobnej pozícií v hotelovom odvetví je výhodou,
• Vyžadujeme aktívne ovládanie slovenského jazyka.

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a kardio vybavením a 70 parkovacích miest vo verejnej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 720924  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 EUR brutto mesačne