Recepčný / Recepčná v hoteli

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Termín nástupu
15.07.2019
750 EUR brutto mesačne nástupný plat, v prípade skúseností možná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna komunikácia s hotelovými hosťami (prevažne v angličtine) a s kolegami na ostatných oddeleniach,
• Ubytovávanie a odubytovávanie hostí,
• Administratívne práce spojené s prácou na hotelovej recepcií,
• Práca s pokladňou, s hotovosťou a platobnými kartami,
• Skupinová a individuálna fakturácia v internom systéme PROTEL,
• Práca s rezervačným systémom PROTEL (po internom zaškolení),
• Striedanie 12 hodinových denných a nočných smien,
• Riešenie prípadných sťažností hostí k ich spokojnosti.

• Bonus za lojalitu (v závislosti od dĺžky pracovného pomeru),
• Bonus za Upselling,
• Stravovanie v zamestnaneckej jedálni zdarma,
• Ďalšie odborné vzdelávanie (Hospitality, Up-/Crossselling tréning), osobný a profesionálny rast,
• Uniforma a jej čistenie zdarma,
• Stabilné pracovné miesto,
• Zamestnanecké výhody v rámci ubytovania v hoteloch a rezortoch najväčšej rakúskej sieti hotelov Austria Trend Hotels & Resorts za zvýhodnené zamestnanecké ceny,
• Zvýhodnené možnosti cestovania vo Verkehrsbüro Group, najväčšieho koncernu v cestovnom ruchu v Rakúsku.

Váš životopis v slovenskom jazyku s fotografiou zašlite, prosím, na kontakt uvedený nižšie.
Na osobný pohovor pozývame len kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v pracovnej ponuke.
Osobné zložky neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zmazané resp. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, cestovný ruch, hotelový management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

• Pohostinnosť v srdci a úsmev na perách,
• Požadovaná prax na hotelovej recepcii aspoň 1 rok, resp. mimo hotelového sektora aspoň 2 roky,
• Reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie,
• Silná orientácia na hostí a služby hotela,
• Samostatnosť, spoľahlivosť, empatia,
• Ďalšie jazykové znalosti sú vítané,
• Znalosť MS-Office na užívateľskej úrovni,
• Prax na podobnej pozícií v hotelovom odvetví je výhodou.
• Nemecký jazyk výhodou.

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a kardio vybavením a 70 parkovacích miest vo verejnej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3073145  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 EUR brutto mesačne nástupný plat, v prípade skúseností možná dohoda