Grafička - Dizajnérka

AUSTRIA BETON WERK s.r.o.

Tehelňa 1011, Kráľová pri Senci, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
možný ihneď prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacbonusy, prémie, firemné akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia dizajnérsky a technických projektov v rámci firmy
• Koordinácia marketingových aktivít firmy
• Príprava a realizácia kreatívno technickej časti návrhov realizácií
• Grafické marketingové činnosti
• Koordinácia práce realizačných tímov
• Technická a marketingová podpora predajcom v danom regióne
• Školenia odberateľov
• Riešenie technických problémov, poradenstvo, konzultácie B2B aj B2C
• Pravidelné reporty a administratívna časť práce

Progresívna spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu, pozitívny duch firmy, dobrý kolektív, tvorivá práca s predpokladom na osobnostný rozvoj a možnosťou veľa na naučiť, nadštandardné pracovné podmienky.

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre študentku s praxou popri štúdiu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny typ, estetické cítenie, technické a kreatívne myslenie, vítaná prax v práci s grafickými programami

AUSTRIA BETON WERK pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov, počas ktorých sa zaradila medzi lídrov vo svojej oblasti. ABW je výrobca a predajca betónovej zámkovej dlažby a prvkov záhradnej architektúry, betónových plotových tvaroviek - ALPSKÝ PLOT, Prinášame tehnologické inovácie, udávame trendy a pre našich zákazníkov poskytujeme poradenstvo a technické návrhy.
www.abw.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Molnár
E-mail: poslať životopis
ID: 3105377  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac