Inžinier kvality

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novo otvorenom výrobnom závode hľadáme kandidátov na pozíciu Inžinier kvality pre automobilový priemysel.
* Tvorba plánov kontroly kvality produkcie
* Analýza a riešenie problémov v rámci výrobného procesu
* Monitorovanie a analýza chýb vo výrobe za účelom zlepšovania procesov
* Riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií
* Spracovanie dokumentácie a reportov
* Zodpovednosť za audit technologických procesov
* Zákaznícky a dodávateľský PPAP

Ponúkame:

prácu v nadnárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
mangement s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výrobné technológie, kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vzdelanie technického zamerania
* Minimálne 2 ročné skúseností v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti v podmienkach vysokosériovej výroby
* Anglický jazyk na úrovni pokročilý, B2
* Nemecký jazyk - výhodou
* Znalosť IATF 16949, ISO 9001, VDA, PPAP, APQP, FMEA
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
* Zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 4060777  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac