Administratívna pracovníčka - fakturantka

AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.

Miesto práce
Triblavinská 3191, Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie faktúr v programe Pohoda
- vedenie pokladne
- príprava a spracovanie pošty
- spracovávanie vrátených faktúr, stornovanie faktúr, kontrola otvorených
položiek
- komunikácia s partnermi a zákazníkmi telefonicky a e-mailom
- vystavovanie odberateľských faktúr
- účtovanie dodávateľských faktúr
- Iné bežné administratívne práce
- práca s firemnými webmi
-práca s finančnou hotovosťou

Práca v mladom a flexibilnom kolektíve. Pevný pracovný čas od 7:30 do 16:30 hod.

Potrebná doprava do zamestnania vlastným dopravným prostriedkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aukcie, dobrovoľné dražby, priamy predaj

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita a bezúhonnosť.
Znalosť ekonomického systému POHODA výhodou.

Spoločnosť AUKČNÉ CENTRUM s.r.o. ako člen Asociácie leasingových spoločností SR zabezpečuje pre finančné inštitúcie (leasingové spoločnosti, banky) predaj predmetov financovania pochádzajúcich z finančných a operatívnych leasingov formou kamenných a elektronických aukcií alebo priameho predaja.

AC TRUCK a AC Agro sú súčasťou spol. AUKČNÉ CENTRUM s.r.o., ktorá sa špecializuje na:

predaj nákladných vozidiel a dopravnej techniky – vozidlá nad 3,5 t; ťahače, návesy, prívesy atď.
predaj stavebných strojov – bágre, bob-caty, nakladače...
predaj poľnohospodárskych strojov a techniky – traktory, nakladače, valníky atď.
skladovanie a predaj ostatných strojov, zariadení a technológií

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3644796  Megjelentetés dátuma: 28.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€