Odborník v oblasti správy daní

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa zaujíma oblasť daní a chceš zúročiť svoje doterajšie skúsenosti, hľadáme práve teba ! Staň sa špecialistom správy daní vo vedúcej elektroenergetickej spoločnosti na Slovensku !

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Vašou úlohou bude:
- pripravovať daňové dokumenty a kalkulácie dane z príjmu
- kontrolovať dodávateľské faktúry a zmluvy
- zabezpečovať a pripravovať podklady pri správe daní z príjmu a DPH
- sledovať zmeny v legislatíve
- aktívne pracovať na daňovej metodike, ako sú napr. DPPO, DPH a spotrebné dane

Čo Vám spoločnosť ponúka?!
• podporu vzdelávania vo forme zaujímavých školení a tréningov
• príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo práce vrámci teambuildingov
• dni dovolenky navyše, kedy potrebuje čas pre seba
• plne hradené stravné lístky
• home office
• work-life balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je stabilná slovenská spoločnosť ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo Vám na tejto pozície nesmie chýbať?
- pokročilé zručnosti s MS Word a MS Excel
- analytické myslenie
- vedieť sa orientovať v oblasti zdaňovania spoločností
- organizačné schopnosti a dobrá komunikácia, ktoré Vám uľahčia prácu

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3869568  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac