Operátor výroby Uniform Color

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
dohodou
880 EUR/mesiacCelková mesačná mzda pozostáva v sume 1150 EUR z niekoľkých zložiek (zo základnej mzdy, mesačného bonusu a príspevku na dopravu. Môžete počítať s príplatkami za nočnú prácu a prácu cez víkend.).

Náplň práce

Obsluha výrobnej linky a príslušných zariadení na výrobu plastového granulátu.
Navážanie surovín zo skladu k výrobnej linke a odvoz hotového granulátu do skladu.

Benefity

Výkonnostný bonus mesačne až do výšky 195 Eur.
Príspevok na dopravu do práce mesačne vo výške 50 Eur.
Vernostný bonus 300 Eur po ukončení skúšobnej doby a 500 Eur po 12 mesiacoch od vzniku pracovného pomeru.
Podpora zamestnanca v odbornej príprave a vzdelávaní plne hradenom spoločnosťou.
Program 1% lepší každý deň - umožňuje získať množstvo odmien a benefitov.
Vianočná odmena.
Darčekové poukážky zo Sociálneho fondu.
Voľné lístky do kina k narodeninám zamestnanca.
Wellness program pozostávajúci zo zdravého ovocia, športových aktivít a finančných benefitov.
Bonus pri pracovnom výročí.
Bonus pri odporučení kandidáta do pracovného pomeru.
Darčekový poukaz za úspešné nahlásenie škodlivého emailu.
Bonus pri významných rodinných udalostiach- svadba, narodenie dieťaťa.
Deň rodiny v lete.
Vianočná párty v zime.
Mikulášske balíčky a predvianočné aktivity pre deti zamestnancov.
Spoločné oslavy pri dosiahnutých míľnikoch plné skvelého jedla.
Ocenenie za pravidelné darcovstvo krvi.
Trendové a praktické oblečenie s logom spoločnosti ako darček.

Požiadavky

Fyzická zdatnosť.
Práca v 3-zmennej prevádzke s nočnými zmenami.
Z dôvodu povahy výroby a nevyhnutnosti práce s bremenami je pozícia vhodná pre mužov.

O spoločnosti

Audia Plastics, s.r.o. pôsobí vo Voderadoch od roku 2012 a zamestnáva v rámci dvoch výrobných divízií viac ako 120 zamestnacov.

Ak sa chceš stať súčasťou príjemnej firemnej kultúry a je pre teba dôležitý profesionálny rast, pridaj sa k nám.

Aby sa to našim kolegom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, príjemné pracovné prostredie, podporujeme ich všestranným osobným rozvojom a rozmanitou ponukou benefitov v rámci Cafeterie-Benefit Plus.

U nás nájdeš inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Tešíme sa na teba.

V prípade vášho záujmu o prácu nám doručte svoj životopis poštou, emailom alebo osobne.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie a prehliadku výroby.
ID: 3243994  Megjelentetés dátuma: 10.7.2023  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac