Office manager, asistentka spoločnosti

auctio, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 9, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné plnenie zverených administratívnych a organizačných úloh
- Vedenie internej /externej dokumentácie a zabezpečenie jej správneho obehu v rámci spoločnosti
-Príprava reportov
- Vedenie recepcie spoločnosti
- Vítanie návštev/zákazníkov, príprava občerstvenia pre zákazníkov
- Preberanie telef. hovorov, vybavovanie firemnej korešpondencie spoločnosti na každodennej báze.
- Organizovanie a príprava stretnutí so zákazníkmi alebo inými osobami, zabezpečenie súvisiaceho občerstvenia
- Vykonávanie rôznych administratívnych a kancelárskych prác
- komunikácia s úradmi
- príprava dokumentov podľa zadania
- objednávanie tovaru cez internet
- starostlivosť o kanceláriu spoločnosti (nákup kancelárskych potrieb, starostlivosť o kuchynku )
- zastúpenie konateľa vo veci schválenia niektorých žiadostí, rozhodnutí, výdajov v závislosti od delegovaných právomocí
- tlač/viazanie/skenovanie dokumentov a zabezpečovanie ich podpisovania

• Mobilný telefón
• Mladý, dynamický kolektív
• Teambuildingy
• Multisport karta

Žiadame záujemcov o zaslanie životopisu s fotografiou a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači, ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáležťí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- extrovertná osobnosť, kt. sa vie popasovať so stresom
- samostatná a dôsledná
- dobré organizačné schopnosti
- zodpovedný prístup k práci
- výborná znalosť slovenského jazyka v písomnom aj ústnom prejave

Spoločnosť auctio je špecializovaná na organizovanie dobrovoľných dražieb, realitnú činnosť a development nehnuteľností. Medzi hlavných klientov spoločnosti patria:
• OTP Banka Slovensko, a.s.
• Československá obchodná banka, a.s.
• Tatra banka, a.s.
• Slovenská sporiteľňa, a.s.
• Službyt Nitra, s.r.o.
• Okresné stavebné a bytové družstvo Nitra
• TOMA, s.r.o. Topoľčany
• Stavebné bytové družstvo Topoľčany
• Viaceré spoločenstvá vlastníkov bytov
• Správcovia konkurzných podstát ale i iné fyzické a právnické osoby

Viac sa o našej spoločnosti dozviete na našej stránke: www.auctio.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3968641  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac