Senior Frontend Developer

Au media s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre rakúsku spoločnosť v Bratislave za nadštandardné finančné ohodnotenie ? Stačí, ak programuješ weby v HTML5, CSS3, Javascripte a máš skúsenosti s responzívnym dizajnom.

- práca na projektoch v hernom odvetví s návštevnosťou viac ako 1 milón/deň
- venoval by si sa programovaniu frontendu podľa grafických podkladov
- všetky časti frontendu optimalizujeme na desktop, tablet aj mobil
- sústredime sa na kvalitu, nie na budget !
- máme dostatočný priestor na technické vylepšovanie, ktoré je nevyhnutné na udržanie kroku s rýchlym rastom

- flexibilný pracovný čas a homeoffice je samozrejmosťou
- nezabudnuteľné teambuildingy
- priateľská pracovná atmosféra a pohodový tím
- účasť na medzinárodných konferenciách
- ďalšie nepodstatné benefity (káva, ovocie, notebook, ...)

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli svoje CVčko a príď sa s nami neformálne porozprávať, kde ti vysvetlíme čo robíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- HTML5, CSS3, Javascript na dobrej úrovni
- skúsenosti s responzívnym dizajnom
- skúsenosti s BOOTSTRAP, jQuery, Less/Sass
- základná znalosť PHP výhodou (pre integráciu do template)
- schopnosť pracovať v tíme

Sme agentúra, ktorá sa zaoberá recruitingom a hľadá zamestnancov najmä pre popredné zahraničné firmy. Naša pobočka pôsobí v Bratislave.
ID: 3201261  Megjelentetés dátuma: 29.9.2017