Z-M1, stehovanie plechov do 6 mm, miesto práce Vrútky

ATTACK, s.r.o.

Miesto práce
Dielenská Kružná I 2, 038 61 Vrútky, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 600 EUR/mesiacplat podľa schopností a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stehovanie CO2. MIG/MAG
- materiál: plech hrúbky 1 - 6 mm

- čisté pracovné prostredie / odsávacie a rekuperačné jednotky /
- možnosť nadčasov
- individuálne ohodnotenie
- 13. plat

Žiadosti s profesijným životopisom a telefonickým kontaktom zašlite na email.

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v spoločnosti ATTACK, s.r.o.
Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Počet rokov praxe

1

Požiadavky - znalosť zvárania v ochrannej atmosfére, stehovanie plechov do hrúbky 6 mm, dobrý zdravotný stav.

* Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
* Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou - kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
* Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 81% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, na Nový Zéland, na Ukrajinu, do ázijských krajín.

Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,...) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
Všetky výrobky spoločnosti patria k špičke v oblasti tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4077279  Megjelentetés dátuma: 10.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac