Skúšobný technik

ATTACK, s.r.o.

Miesto práce
ATTACK, s.r.o., Dielenská Kružná, Vrútky
Termín nástupu
1.5.2019
800 € + pohyblivá zložka na základe plnení plánu, po 1.roku úprava platu podľa schopností pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúšobný technik v novovybudovanom tréningovom a aplikačnom centre spoločnosti. Testuje nové, ale aj aktuálne vyrábané produkty tepelnej techniky. Uskutočňuje merania, simuluje rôzne prevádzkové stavy zariadenia počas prevádzky. Vyhodnocuje a analyzuje výsledky testov. Dáva podnety na zlepšenia a modifikácie testovaných produktov. Pomáha pri prezentáciach produktov počas firemných školení.

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti s vlastným vývojom, výrobou a predajom
- Tvorivá a zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcom odbore
- Moderné, klimatizované pracoviská
- Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania
- Využívanie širokého sociálneho programu spoločnosti a zamestnaneckých benefitov
- Polročný dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prirodzený záujem o riešenie problémov, proaktívny prístup k práci. Záujem ďalšieho vzdelávania sa. Vyžadujeme zodpovednosť, samostatnosť, pedantnosť, presnosť, flexibilitu, logické a tvorivé myslenie.
Skúsenosti v oblasti MaR, tepelných čerpadiel sú vítané.

* Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
* Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou - kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
* Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 81% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, na Nový Zéland, na Ukrajinu, do ázijských krajín.

Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,...) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
Všetky výrobky spoločnosti patria k špičke v oblasti tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3634501  Megjelentetés dátuma: 30.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + pohyblivá zložka na základe plnení plánu, po 1.roku úprava platu podľa schopností pracovníka