Manažér obchodnej skupiny

ATTACK, s.r.o.

Miesto práce
Dielenská Kružná 5, 03861, Vrútky, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priame riadenie, motivácia a koordinácia práce exportného tímu
- získavanie nových zákazníkov, vytvorenie stratégie pre vstup na zahraničné trhy
- rozvíjanie a udržiavanie obchodných aktivít, komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- obchodné rokovania so zahraničnými partnermi
- vedenie obchodných stretnutí a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
- komunikácia s vedením spoločnosti a prezentácia obchodných aktivít a výsledkov, mesačný reporting
- práca so systémom (CRM)

Získate prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť v slovenskej spoločnosti s odbytom produktov do viac ako 49 krajín sveta. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- priestor pre sebarealizáciu
- služobné vozidlo, notebook a mobil
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- individuálne ohodnotenie
- mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúrne akcie
- firemné spoločenské podujatia
- a ďalšie

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v spoločnosti ATTACK, s.r.o. V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, pošlite prosím štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu [email protected]

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.
Nakoľko výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú dvomi výberovými kolami, budeme odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Prirodzená autorita a schopnosť motivovať ľudí
- Schopnosť dosahovať výsledky pomocou ľudí
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii 5 rokov a viac
- Obchodné myslenie
- Dobré organizačné a manažérske schopnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť

* Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
* Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou - kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
* Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 81% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, na Nový Zéland, na Ukrajinu, do ázijských krajín.

Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,...) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
Všetky výrobky spoločnosti patria k špičke v oblasti tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2053077  Megjelentetés dátuma: 25.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou