Operátori výroby

ATTACK, s.r.o.

Miesto práce
Dielenská Kružná 5020, Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 950 EUR/mesiacMesačne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. z dôvodu rozširovania výroby vo Vrútkach prijíma do pracovného pomeru nasledovné profesie:

operátori výroby

dobrý zdravotný stav, bezúhonnosť.

Získate prácu, v slovenskej spoločnosti s odbytom produktov do viac ako 49 krajín sveta.

Okrem toho u nás nájdete:
- mesačné prémie
- bonus za dochádzku
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v spoločnosti ATTACK, s.r.o.
Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Spoľahlivosť.

* Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
* Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou - kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
* Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 81% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, na Nový Zéland, na Ukrajinu, do ázijských krajín.

Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,...) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
Všetky výrobky spoločnosti patria k špičke v oblasti tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1827612  Megjelentetés dátuma: 2.11.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac