Quality supervisor/ Supervízor kvality

ATS Europe, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 1753/34, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
1.3.2022
1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od pracovných skúseností daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie interných a externých problémov z hľadiska kvality produkcie ( v prípade potreby sa vyžaduje cestovať k zákazníkovi )
-riadenie tímu kvality, zabezpečenie preškolenia, príprava plánu školenia
- príprava nápravných opatrení
-príprava ISIR dokumentácie, inšpekčných štandardov, pracovných postupov.
-vykonávanie interných, zákazníckych a certifikačných auditov, príprava plánu nápravy, dohľad nad realizáciou nápravných opatrení
-zabezpečovanie periodických testov jednotlivých produktov a materiálov
-reportovanie výsledkov kvality na dennej a mesačnej báze
-príprava plánu interných auditov a ich realizácia
-správa meradiel, zabezpečenie kalibrácie, vytvorenie plánu kalibrácie
-spolupráca pri riadení 4M zmien
-príprava dokumentov na základe požiadaviek zákazníkov

-zimný a letný bonus
-práca v dynamickom kolektíve
-teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v danej oblasti vítaná.

Počet rokov praxe

2

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku - slovom aj písmom
- skúsenosť vo výrobnej spoločnosti na oddelení kvality
- znalosť IATF 16949, ISO 9001
- skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
- zodpovednosť, flexibilita

Zaoberáme sa výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3334255  Megjelentetés dátuma: 18.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac