Čašník

ATRACT eG

Miesto práce
Tirolsko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2020-13.11.2020 alebo 29.11.-11.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovať a žiť v Rakúsku, krajine mnohých možností? Znie to pre teba dobre?
V Rakúsku trávi dovolenku veľa ľudí, preto hotely a gastronómia potrebujú angažovaných ľudí, ktorí sa s plným nasadením postarajú o svojich hostí.
Si na to pripravený? Máme výborné podniky, ktoré svojim zamestnancom ponúkajú férové a atraktívne pracovné miesta. A my zo združenia ATRACT sa postaráme o to, aby boli všetci zúčastnení dlhodobo spokojní.

Či už máš veľa alebo málo skúseností, ATRACT pre teba nájde to pravé miesto.
A čím lepšie a rýchlejšie sa naučíš a budeš hovoriť po nemecky, tým skôr môžeš rozvíjať svoju kariéru.
Ty sám rozhodneš, kedy budeš pracovať – len v zime či v lete alebo po celý rok!
V našom tréningovom kempe ATRACT ťa optimálne pripravíme na tvoju novú prácu v Rakúsku.

 Pomoc a podpora od tvojej krajiny až k zamestnávateľovi.
 Získanie kvalifikácie a koučing v tréningovom kempe ako príprava na prácu a život v Rakúsku.
 Tréningový kemp s ubytovaním a stravou hradí tvoj zamestnávateľ. Ty sám zaplatíš len poplatok, ktorým potvrdíš svoj vážny záujem.
 ATRACT je tu pre teba aj po skončení tréningového kempu. Získaš certifikát a staneš sa členom združenia spolu s ostatnými členmi ATRACT-Crew.

Viac informácií získaš od svojho osobného crewscouta:
[email protected]
www.atract.at
www.facebook.com/atract.jobs

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

ATRACT je združenie skúsených expertov a poskytovateľov služieb v oblasti turizmu. Cieľom združenia ATRACT je dlhodobo a so zreteľom na budúcnosť pôsobiť proti nedostatku zamestnancov v hotelierstve a gastronómii v Rakúsku.
ID: 3960247  Megjelentetés dátuma: 13.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac