Event manager / web editor

ATOZ Marketing Services, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavní město Praha
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

redakčná správa spravodajských webov zameraných na maloobchod (písanie vlastných článkov, editácia textov iných autorov atď.)

organizácia eventov (tvorba marketingových materiálov, mediálneho a projektového plánu, koordinácia a cenové vyjednávanie s dodávateľmi a partnermi atď.)

správa profilov na sociálnych sieťach, tvorba newsletterov

Požiadavky:

výborné organizačné a komunikačné schopnosti

predchádzajúce skúsenosti s redakčnou prácou

výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom (materinský jazyk)

výborné štylistické schopnosti

znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

časová flexibilita a odolnosť voči stresu

vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

skúsenosti s digitálnym marketingom

znalosť programu WordPress výhodou

orientácia v oblasti maloobchodu, FMCG a marketingu výhodou

Ponúkame:

zázemie firmy s viac ako 25-ročnou históriou a vedúcim postavením na trhu v Česku i na Slovensku

možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného rastu

neformálne pracovné prostredie, priateľský kolektív

priamu spoluprácu s poprednými FMCG značkami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3576711  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac