JAVA Frontend Developer Medior

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiacFinálna suma môže byť vyššia a závisí od Tvojich skúseností a vedomosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa členom priateľského tímu, ktorý sa podieľa na vývoji aplikácie pre nášho slovenského zákazníka.

Čo by ťa mohlo zaujímať:
• Vytvárame projekt v JavaEE, používame NetBeans
• Používame Ant a Maven
• Máme viac Java aplikácii, vrátane zahraničných projektov
• Modernizujeme (Dojo framework, ZK framework)
• Používame aj open-source technológie
• Preferujeme učenlivosť a flexibilitu pred expertnými znalosťami
• Komunikujeme predovšetkým slovensky, ale angličtina je potrebná
• Naša kultúra a prostredie ponúka možnosť prejaviť sa a nájsť si svoju cestu

Výkon práce je možný v jednej z našich pobočiek: PD, BA, ZA.

vid Benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Máš skúsenosti s programovaním v Jave (JEE) a frontendom?
• Máš skúsenosti s JavaScript frameworkom?
• Nemáš problém s Web – HTML, CSS, JavaScript?
• Láka Ťa práca s technológiami IBM Content Navigator, IBM FileNet?
• Láka ťa UX, optimalizácia webových stránok?
• Bezpečnosť a prístupnosť webových aplikácii považuješ sa výzvu?
• Poznáš aj webové pravidlá (napr. OWASP)?

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4034451  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac