JAVA Developer Medior

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021
1 900 EUR/mesiacFinálna suma môže byť vyššia a závisí od Vašich skúseností a vedomosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa členom priateľského tímu, ktorý sa podieľa na vývoji aplikácie pre nášho slovenského zákazníka.

Čo by ťa mohlo zaujímať:
• Vytvárame projekt v JavaEE používame Eclipse, ale aj IntelliJ
• Používame Ant, Maven a Gradle
• Máme viac Java aplikácii, vrátane zahraničných projektov
• Modernizujeme (CI/CD, Jenkins, Spring Boot, Docker)
• Pracujeme v DevOps tímoch
• Prevažne používame open-source
• Preferujeme učenlivosť a flexibilitu pred expertnými znalosťami
• Komunikujeme predovšetkým slovensky, ale angličtina je potrebná
• Naša kultúra a prostredie ponúka možnosť prejaviť sa a nájsť si svoju cestu

vid sekciu benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Máš viacročné skúsenosti s programovaním v Jave EE (JPA, JAX-WS)?
• Máš skúsenosti s SOAP WS, Ant, Maven, SVN ?
• Máš skúsenosti s integračnými knižnicami, patternami a frameworkami?
• Máš skúsenosti s nasadzovaním aplikácií do aplikačných serverov?
• Komplexné, resp. väčšie Java projekty, považuješ za výzvu?
• Máš povedomie o slovenskom eGovernmente?
• Rozumieš UML, Dátovým modelom a SQL?
• Poznáš architektonické a vzory OOP?

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4002269  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac