Špecialista/ka manažmentu kvality - junior/ka

Miesto práce
Rožňavská, Bratislava
1 500 EUR/mesiacFinálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracováva, zavádza a udržiava procesy týkajúce sa manažmentu kvality, vrátane HSE oblasti (Health, Safety, Environment) v rámci divízie, ktorej hlavnou aktivitou je realizácia telekomunikačných systémov pre offshorové windfarm (viac informácií: https://atos.net/en/solutions/critical-communications-systems-ccs/air-lynx-networks-systems/tetra-wind-farms)y.
Podieľa sa na príprave divízie na interné a externé audity.
Priebežne kontroluje dodržiavanie procesov manažmentu kvality na projektoch.
Vypracováva reporty o dosiahnutej úrovni rozličných indikátorov kvality.
Komunikuje a koordinuje so zákazníkmi a internými korporátnymi štruktúrami otázky týkajúce sa zverených oblastí manažmentu kvality.

viď benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické a analytické myslenie
Skúsenosti s certifikačnými (ISO) a internými auditmi
Všeobecná znalosť ISO štandardov
Prax v oblasti riadenia kvality; prax v IT alebo elektrotechnickom priemysle výhodou
Pokročilá znalosť SW nástrojov na tvorbu dokumentácie – minimálne MS Office aplikácie

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3869364  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac