Senior Accountant

Místo práce
Pribinova 19, Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsícFinálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• koordinace účetních operací v hlavní knize , v oblasti závazků, pohledávek, dlouhodobého majetku
• odpovědnost za proces účtování dodavatelských faktur a bankovní transakce
• odpovědnost za pravidelnou kontrolu účetních záznamů a účetních výkazů
• příprava a účtování účetních zápisů v rámci svěřené oblasti
• koordinace měsíční účetní závěrky, řešení vzniklých problémů
• koordinace a aktivní účast na interních a externích finančních auditech
• spolupráce při přípravě roční statutární účetní závěrky
• spolupráce na procesu kontroly správnosti účtování na účtech v rámci svěřené oblasti odpovědnosti
• příprava podkladů pro účely daňových kontrol
• příprava daňových přiznání k DPH , silniční dani
• spolupráce při přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob
• účast na přípravě procesní dokumentace v rámci svěřené oblasti odpovědnosti
• účast v procesu tvorby a aktualizace interních účetních směrnic
• účast na interních projektech
• zastupování hlavní účetní

Výkon práce je z Bratislavy pre Atos Czech Republic.

Zaměstnanecké výhody, benefity

viď sekciu benefity

Informace o náboru

Vopred ďakujeme za CV.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• kvalifikovaná/ý účetní s minimálně 5 letou praxí v mezinárodním prostředí
• zkušenosti se SAP softwarem výhodou
• zkušenosti s outsourcovaným účetnictvím výhodou
• znalost českých účetních standardů a porozumění IFRS
• znalost zákona o DPH a orientace v dani z příjmů právnických osob
• zkušenosti s procesem měsíční a roční závěrky
• dobré ústní a písemné vyjadřování
• organizační dovednosti
• znalost Excelu
• plynulá angličtina
• schopnost pracovat v týmu i samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 72 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, rovnako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných a transakčných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Spoločnosť Atos pôsobí pod značkami Atos, Atos ConsultingAtos Worldgrid, Bull, Canopy a Worldline.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Horáková Hurychová
E-mail: poslat životopis
ID: 3847822  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/měsíc