Špecialista transformácie dátových centier

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.09.2018
Od 1000,-EUR brutto/mesiac; finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V spolupráci s architektom vytvárať špecifikácie a dizajn riešení
• Zvyšovať svoje znalosti technológií a produktov
• Príprava alebo kontrola technickej dokumentácie
• Používať globálne aj lokálne štandardy implementácií
• Zúčastňovať sa na Proof of Concept u zákazníkov
• Podieľať sa na vytváraní testovacích a akceptačných plánov
• Prispievať k zlepšovaniu implementačných procesov a postupov
• Realizovať školenie alebo zaškolenie zákazníkov

viďte sekciu Benefity vyššie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite Vaše CV. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Preferovaní sú uchádzači s certifikátmi Microsoft Certified Solutions Associate alebo obdobnými
A buď máte:
• 5+ ročné skúsenosti s prácou u zákazníka v pozícii technického konzultanta, implementátora riešenia
• 3+ ročné skúsenosti s inštaláciou a administráciou operačného systému Windows Server 2016 a Windows 10
• 5+ ročné skúsenosti s implementáciou aplikácií na operačnom systéme Windows Server zahŕňajúce aj vysokú dostupnosť, bezpečnosť, odhad výkonnosti, monitorovanie a zálohovanie
• Výhodou je znalosť niektorých doplnkových technológií ako BeatBox, Intune, Hyper-V a pod.
alebo:
• 3+ ročné skúsenosti s inštaláciou a administráciou databázového systému Microsoft SQL Server minimálne verzie 2016 zahŕňajúce aj vysokú dostupnosť, bezpečnosť, odhad výkonnosti, monitorovanie a zálohovanie
• 5+ ročné skúsenosti inštaláciou a administráciou operačného systému Windows Server
• Výhodou je znalosť niektorých špecifickejších technológií ako Analysis a Reporting Services, Replication a pod.

• Výhodou sú skúsenosti s vytváraním a správou v Microsoft Azure
• Stredná znalosť aplikačných architektúr a ich základných komponentov
• Základná znalosť fungovania sietí
• Excelentné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Anglický jazyk na strednej úrovni
• Analytické myslenie a rýchla identifikácia príčin problémov
• Vôľa pracovať v časovom pásme EU

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3462441  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1000,-EUR brutto/mesiac; finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach