Asistent/ka – back/front office

ATON Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Námestie baníkov 34, Rožňava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za korešpondenciu spoločnosti /evidencia pošty, vedenie korešpondencie s úradmi, partnermi, klientmi, zamestnancami, skenovanie, kopírovanie a tlačenie dokumentov.../
• organizačné zabezpečenie chodu kancelárie /nákup spotrebného materiálu a kancelárskych potrieb/
• zabezpečenie overovania a vybavovania jednotlivých potvrdení a dokumentov /výpisy z registrov, úradné dokumenty, prehliadky, certifikáty.../
• manažment pracovných ciest zamestnancov /cestovné doklady, ubytovanie, letenky, víza, očkovania.../
• spracovávanie dochádzky zamestnancov a príprava miezd
• manažment stretnutí/organizácia návštev
• vedenie záznamov z porád a stretnutí
• dennodenná komunikácia so zamestnancami / oddeleniami spoločnosti /náležité a včasné odovzdanie pokynov vedenia spoločnosti pre jednotlivých zamestnancov/
• správa interných databáz a výkazov
• príprava zmlúv, evidencií, výkazov, štatistík
• fakturácia, príprava účtovných dokladov
• zavádzanie a udržiavanie manažérskych systémov (kvalita, environment, bezpečnosť)
• zabezpečenie komunikácie so zahraničnými partnermi a odberateľmi /telefonicky, písomne, osobne/
• spolupodieľanie sa na príprave ponúk spoločnosti /marketing spoločnosti/
• asistencia pri nových projektoch spoločnosti
• sledovanie platnej legislatívy a noriem

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie životopisu v slovenskom ako aj v anglickom jazyku a zaslanie motivačného listu na danú pozíciu. Poprosíme, aby životopisy obsahovali aj fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• samostatný a proaktívny prístup
• presnosť, precíznosť a štruktúrovaný prístup
• vysoká miera zodpovednosti
• dobrý time manažment a schopnosť plánovania
• kultúra prejavu tak v telefonickom ako i osobnom styku
• komunikačná zdatnosť s rôznymi cieľovými skupinami
• schopnosť práce pod stresom a vysoká miera flexibility
• schopnosť promptne riešiť vzniknuté situácie a hľadať konštruktívne riešenia

Spoločnosť sa na globálnom trhu etabluje ako firma špecializujúca sa na dodávanie najvýkonnejšej antikoróznej a tepelnej ochrany a rovnako sa zaoberá vykonávaním montážnych prác v priemysle .
ID: 2248706  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac