Mzdový/á účtovník/čka

ATO TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Šurianska 10031/25, 940 02 Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie mesačných miezd zamestnancov
- vedenie mzdových listov a výplatných listín
- vypracovanie rekapitulácie výplatných listín za kalendárny mesiac a rok
- vypracovanie a elektronické zasielanie výkazov do sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní
- vypracovanie odhlášok zamestnancov do sociálnej poisťovne
- vypracovanie a elektronické zaslanie mesačných prehľadov o zrazených a odvedených preddavkoch na daň z príjmov zo ZVČ a ročných hlásení o vyúčtovaní dane
- vystavenie potvrdení o vyplatenej mzde a zrazených preddavkoch pre všetkých zamestnancov za príslušné zdaňovacie obdobie a vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov zo ZVČ v zmysle zákona o dani z príjmov
- zápočty rokov a potvrdenia pri ukončení pracovného pomeru
- zhotovenie pracovnej zmluvy
- vypracovanie prihlášok zamestnancov do sociálnej poisťovne
- vypracovanie prihlášok a odhlášok do zdravotnej poisťovne
- rozviazanie pracovného pomeru
- vedenie evidencie dochádzky zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- precíznosť a zodpovednosť
- disciplína a flexibilita
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť a schopnosť organizovať si režim práce
- znalosť anglického jazyka výhodou (nie podmienkou)
- proaktívny prístup k práci
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Prepravná spoločnosť ATO TRANS, s.r.o. je tu pre vás od roku 2007. Zabezpečujeme nielen bežnú tuzemskú a medzinárodnú prepravu ale ponúkame aj expresné prepravné služby.
Aktívne spolupracujeme s viacerými spoločnosťami v záujme zabezpečenia prepravy aj do východoeurópskych krajín, najmä Turecko, Rumunsko, Bulharsko, Poľsko, Slovensko, Česko, Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Chorvátsko, Macedónsko a iné.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3640024  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 €