Obchodník v stabilnej spoločnsti : Realitný maklér (Junior/Senior)

ATLAS GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Dostojevského rad 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartujte svoju kariéru v realitnom biznise! Sme stabilná spoločnosť fungujúca v realitách už od roku 2011. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, overené know-how a plnú podporu pre všetkých členov tímu. Nováčikov čaká kompletné zaškolenie, skúsení makléri môžu rátať s pravidelnými školeniami.

Ako vyzerá náplň tvojej budúcej práce?
- aktívne vyhľadávanie a nábor nehnuteľností
- plánovanie obhliadok so záujemcami o kúpu/predaj/prenájom a prezentácia nehnuteľnosti
- vedenie obchodných rokovaní
- príprava podkladov pre uzavretie obchodného prípadu
- odovzdanie nehnuteľnosti klientovi
- práca s realitným softwareom
- pravidelné školenia, porady a teambuildingy

U nás budeš sám sebe pánom. Je len na tebe, koľko chceš zarábať a koľko času si ochotný obetovať práci. My ťa podporíme, vyškolíme, zvyšok je na Tebe.
Nováčikom ponúkame možnosť fixnej zložky mzdy v prvých mesiacoch.

- férový provízny systém a žiadne vstupné ani iné poplatky
- dôkladné zaškolenie
- inzercia, reklama ZDARMA
- kompletné technické zázemie
- flexibilný pracovný čas - možnosť pracovať aj z domu
- atraktívne teambuildingy a príjemný kolektív

Životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou (so súhlasom so spracovaním osobných údajov ) zasielajte na [email protected] .
Kontaktná osoba: Valéria Vitteková

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho tímu pozitívne naladených ľudí, ktorí hľadajú možnosť sebarealizácie a cestu k úspešnej kariére.

Očakávame od Teba:
- zodpovednosť a bezúhonnosť
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť
- chuť na sebe pracovať
- mať obchodného ducha
- cieľavedomosť

Classic Real je samostatná, nezávislá real estate spoločnosť , pôsobiaca na realitnom trhu už viac ako 8 rokov.
Do roku 2017 bola súčasťou siete CENTURY 21 SLOVENSKO.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3734138  Megjelentetés dátuma: 21.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac