Dlhodobá brigáda - Podpora predajného tímu pre študentov techniky

Atlas Copco s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
prelom júla a augusta
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu a staňte sa oporou prodejného tímu.

Čo Vás u nás čaká?
  • VYHODNOCOVANIE MERANIA, ktoré sme realizovali u zákazníka
  • Administratívna podpora - zasielanie rozmerových náčrtkov, aktualizácia databázy technických podkladov inštalácie a odporúčania, návody, inštalačné dáta

Čo potrebujeme?
  • Štúdium na technickej škole Vám - veľa pomôže sa rýchlo zorientovať
  • Znalosť angličtiny aspoň na priemernej úrovni, znalosť technickej angličtiny výhodou
  • PC zručnosti a znalosť základného SW
  • Kolegu, ktorý hľadá spoluprácu ideálne na pár rokov ako dokončí školu
  • Chuť preniknúť do problematiky a byť pravou rukou nášmu obchodnému tímu
  • Optimistu, ktorý sa bude cítiť dobre v našom pohodovom tíme

Čo ponúkame?
  • Po zaškolení možný väčšinový Home office
  • Práca 2-3 (podla potřeby) pracovné dni v týždni
  • Možnosť sa naučiť niečo nové
  • Nahliadnutie do sveta kompresorov u svetového inovátora a jedničky u nás i vo svete
  • O priateľskom tíme už bola reč a je to bezmála jeden z najväčších benefitov Atlas Copco
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Ochotu pomôcť, vysvetliť, naučiť

Kompresory Atlas Copco pomáhajú vyrábať pivo, ale napríklad aj vháňať vzduch do inkubátorov novorodencov. S našim náradím sa vyrobí každé tretie auto na svete. Naše banské stroje ťažia zlato a razia metrá. Naše vákuové pumpy balia potraviny a naše stavebné stroje stavajú nemocnice. Možno ste o nás ešte nepočuli, ale sme skoro všade, kde niečo nové vzniká. Atlas Copco začalo v roku 1873 v Štokholme ako rodinná firma. Tá sa postupne rozrastala a dnes má 45000 zamestnancov v 180 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Atlas Copco has been driven by an innovative spirit ever since the start in 1873 in Sweden. We have always believed, that there is a better way of doing things. Today we are a world-leading provider of sustainable productivity solutions for a large number of customers. For example our compressors help to blow air into baby´s incubators and with our construction machines we build hospitals. Every third car in the world is produced thanks to our tools and our vacuum pumps help to pack food in the factories. Based on our company vision First in Mind - First in Choice® we try to keep our customers always satisfied and this is supported by our 3 core values: Innovation, Interaction and Commitment.
Business Area Industrial Technique consists of six divisions within the Industrial Tools Business. ITBA Customer Centre Eastern Europe covers the following countries: Poland, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Slovenia, Romania, Bulgaria, Croatia, Bosnia Herzegovina, Serbia, Kosovo, Monte Negro, Albania, Macedonia, and Moldova. We employ approx. 320 people

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Laboha
E-mail: poslať životopis
ID: 3598159  Megjelentetés dátuma: 6.7.2022  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.