Pohotovostný skladník (vodič nízkozdvižného a vysokozdvižného vozíka ) v Prešove

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
6,17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme skladníkov na zabezpečenie pohotovosti počas šírenia vírusu Covid19
- v prípade potreby je možný nástup na ktorúkoľvek zmenu od 1.5.2020

Náplňou práce bude:
- dôkladná príprava tovaru na základe objednávok predajní,
- práca s bremenami do hmotnosti 19 kg,
- prijímanie pokynov z audio zariadenia,
- zabezpečenie prípravy tovaru na prepravu (balenie, fóliovanie),
- označenie pripravených paliet,
- denná inventúra tovaru,
- okamžité hlásenie bezpečnostno-technických nedostatkov a potreby vykonať opravu na pracovných prístrojoch, ako aj technických zariadeniach a zariadení skladu priamemu nadriadenému,
- pracovná doba je vrátane víkendov a sviatkov a nočných zmien

- zálohy už po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne
- práca aj počas obdobia, kedy majú iné firmy odstávky
- práca na pracovnú zmluvu
- nástupná mzda je 4,93 až 6,17 € / hod. + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a počas nočných zmien
- stravovanie prostredníctvom gastro karty Calio, výška stravnej jednotky na deň sú 4 €

Predpokladaný termín nástupu je od 1.5.2020. V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a fotokópiu preukazu na vozík a potravinársky preukaz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

vodič vysokozdvižného alebo nízkozdvižného vozíka

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz na nízkozdvižný a vysokozdvižný vozík
Potravinársky preukaz

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3985675  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 6,17 EUR/hod.