Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor výroby - Lozorno - plat od 1000 € - ubytovanie + doprava + zálohy

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.priemerný plat s príplatkami 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba plastových komponentov (nádrží).
Práca vo vyfukovacom procese.
Prítomné sú teplosálajúce stroje.

3-zmenná prevádzka:
ranná: 06:00 - 14:00
poobedná: 14:00 - 22:00
nočná: 22:00 - 06:00

Viac info:

Zabezpečené ubytovanie v 2- alebo 3-lôžkových izbách,
Príspevok na ubytovanie do výšky 105 EUR mesačne počas celej doby pracovného pomeru.
Zálohy po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne.
Príspevok na pohonné hmoty v prípade vlastnej dopravy vo výške 0,87 EUR na km.
Rôzne akcie: teambuildingové aktivity, rodinné dni, lyžovačka preplatená zamestnávateľom, kultúrne akcie po celom Slovensku, Vianočné akcie (Mikuláš, Vianočný večierok), bezplatné využívanie plavárni, klziska, návšteva divadla, oceňovanie pracovných jubilantov, letný a zimný bonus, darčeková poukážka na narodeniny.
Raz do mesiaca celý týždeň ovocie alebo zelenina.
Káva na pracovisku len za 0,10 €.
Aj napriek odpracovanie len 14 alebo 15 pracovných zmien zamestnanec dostane 21 stravných lístkov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Termíny nástupov sú taktiež každý pracovný deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota pracovať na zmeny prevádzke
Prax v automobilovom priemysle
Ukončené stredoškolské vzdelanie - potrebný výučný list alebo maturita

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3972748  Megjelentetés dátuma: 27.10.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.