Irodavezető - magyarországi fióktelepe (Office manager - pobočka Maďarsko)

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Níreďháza, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
222 376 HUF (700 EUR), Átlagos fizetés 254 144 HUF (800 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- magyarországi munkavállalókkal való kapcsolattartás, tanácsadás
- új munkavállalók felkeresése, toborzása
- munkaajálatok hirdetése internetes és nyomatott felületeken, szolgáltatásaink bemutatása a munkaerőpiacon
- kirendeltség működésének zökkenőmentes fenntartása
- adminisztráció, jenlentések előkészítése a központ számára
- segítségnyújtás a munkerőpiacon való elhelyezkedésben pályakezdők, munkanélküliek számára

Zamestnanecké výhody, benefity

A munkaszerződés határozatlan időre
Az étkezést Gasztronómiai kártya formájában nyújtják
A próbaidő lejártával, azaz 3 hónappal az a lehetőség, fizetésemelés
A személyzet okostelefon
Kellemes munkakörnyezet és a vállalati kultúra
Munka a fiatal csapat
Maximális támogatási csapatunk
A foglalkoztatási kilátások egyre nagyobb cég
Képes megteremteni a siker és a cég fejlődését, és ezáltal teljes mértékben fejleszteni szakmailag
Rendszeres céges rendezvények - Csapatépítés

A vállalat rövid jellemzői.
Az Atena – Personal Consulting, s.r.o. Munkaerő-Közvetítő Ügynökség egy dinamikusan fejlődő személyzetfejlesztési és tanácsadó ügynökség, amely nemzetközi szinten főleg Közép- és Kelet- Európából közvetít munkaerőt Európa összes államába.
A vállalat célja, hogy Európa-szerte teljes körű szolgáltatásokat nyújtson a vállalatok számára a munkaerőpiacon, valamint a megfelelő pályázók kiválasztása a szükséges pozíciókra, és garantálja az álláskeresők számára a maximális türelmet és bizalmat, mikor külföldi munkát keresnek.
A vállalat elképzelése, hogy megbízható és helyes partnerré váljon mind a jelölt oldalán, mind pedig a munkahelyet elfoglaló szervezet és cég részéről.

Itt talál meg minket:

Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Informácie o výberovom konaní

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre magyar nyelven és motivációs lapon magyar nyelven. Felveheti velünk a kapcsolatot az alábbi számon:
+421908723867, +421918856690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

A vállalat közvetítési engedély birtokosa. (Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Személyes fejlődés
- Előadói készség
- Önállóság
- Kommunikáció
- Kreativitás
- Döntéshozatal
- Kifinomult íráskészség
- Kifinomult szóbeli kifejezés, véleménynyilvánítás
- Céltudatosság
- Kezdeményezés
- Kommunikációs készség
- Jó emlékezőképesség
- Figyelmesség

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447132  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 222 376 HUF (700 EUR), Átlagos fizetés 254 144 HUF (800 EUR)