Lektor fotografie

ATELIÉR AKF, s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
12€ / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akadémia Kreatívnej fotografie hľadá lektorov fotografie. Pokrývame takmer všetky oblasti fotografie, preto hľadáme záujemcov zo všetkých oblastí. Rovnako tak retušérov, ktorý dokonale ovládajú Adobe PS ale napríklad Adobe LR.
Máte skúsenosti s neobvyklými formami fotografie - ozvite sa nám!

- flexibilný pracovný čas
- lektorovať budete iba kurzy, ktoré Vás bavia a dokonale ich ovládate
- prenájom plne vybaveného foto ateliéru pre vlastné potreby za zvýhodnených podmienok
- možnosť lektorovať aj viacdňové kurzy v zahraničí
- možnosť lektorovať skupinové ale aj individuálne lekcie
- máte čas iba cez víkend? Budete lektorovať iba cez víkend.
- máte čas iba cez pracovné dni? Tak iba cez pracovné dni.

Ak máte výborné znalosti z oblasti fotografie, dokonale ovládate názvoslovie, dokážete sa zrozumiteľne vyjadrovať ba dokonca máte skúsenosti s lektorovaním hľadáme práve Vás!

Vhodné aj pre absolventov VŠ. Vek v zásade nerozhoduje, musíte sa však orientovať v aktuálnom fotografickom dianí.

Nejde o TPP. Kurzy sa konajú nepravidelne.
Ideálne pre fotografov s vlastnou živnosťou ako dodatočná forma zárobku. Odmena za činnosť je vyplácaná raz za mesiac voči faktúre.

Miesto výkonu: zvyčajne Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

fotografia, retuš, digitálna fotografia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert

Počet rokov praxe

1

- dokonalá znalosť "svojej" oblasti fotografie
- schopnosť zrozumiteľne vyjadriť myšlienku
- výborná znalosť odbornej terminológie
- príjemné vystupovanie
- skúsenosť s lektorovaním, vyučovaním výhodou
- schopnosť pohotovo reagovať na požiadavky klientov
- časová flexibilita
- cudzí jazyk môže byť výhodou

Akadémia Kreatívnej Fotografie je jedna z popredných inštitúcií vzdelávania pre širokú verejnosť v oblasti fotografie na Slovensku. Ponúka pestrú škálu fotografických kurzov, od základov práce s fotoaparátom až po špecializované tematické workshopy pre pokročilých fotografov, kurzy spracovania fotografie a postprodukcie, ako aj komplexné vzdelávanie v oblasti fotografie.
ID: 3192763  Megjelentetés dátuma: 29.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 12€ / hodina