Marketingový pracovník

ATELIÉR AKF, s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
inheď
Odmena je fakturovaná na mesačnej báze. Je tvorená pevnou paušálnou zložkou (800 Eur) a pohyblivou zložkou na základe reálneho výkonu. Predpokladaný celkový príjem 1200 Eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia aktivít na podporu predaja (online aj offline)
- budovanie povedomia o značke AKF
- aktívne získavanie nových klientov
- aktívna komunikácia na sociálnych sieťach
- správa webu a firemných profilov na sociálnych sieťach
- aktívny e-mail marketing
- návrhy a správa PPC kampaní
- podpora affiliate marketingu
- vyhodnocovanie marketingových aktivít
- vytváranie štatistík (kontrola výsledkov) na pravidelnej báze
- príprava propagačných materiálov, predovšetkým textov
- monitorovanie spokojnosti klientov
- PR komunikácia
- Google Analytics
- SEO

- Pohodový kolektív
- Časová flexibilita práce
- Firma fungujúca od roku 2010
- Priestor pre kariérny rast
- Možnosť rýchleho rastu platových podmienok
- V prípade záujmu k dispozícii plne vybavený fotoateliér

Prosím životopisy zasielajte IBA v prípade, že máte adekvátne skúsenosti. Pozícia nie je vhodná pre začiatočníkov v danej oblasti.

Vážime si všetkých záujemcov o toto miesto, avšak kontaktovať budeme iba vybraných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, online marketing, fotografia, grafika, video

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Pokročilé skúsenosti v oblasti online aj offline marketingu
- Skúsenosti so správou sociálnych sietí, PPC kampaní, affiliate kampaní
- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť v práci
- Výbornú znalosť práce na PC (Excel, Word, Power Point)
- Znalosť grafických programov (Photoshop, InDesign alebo ich ekvivalent)
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Proaktívny prístup a nadšenie ku zverenej práci
- Časová flexibilita
- Znalosti a skúsenosti v oblasti fotografie, videa a grafiky veľkou výhodou :)
- Znalosť angličtiny výhodou
- Znalosť wordpress výhodou

Akadémia Kreatívnej Fotografie je jedna z popredných inštitúcií vzdelávania pre širokú verejnosť v oblasti fotografie na Slovensku. Ponúka pestrú škálu fotografických kurzov, od základov práce s fotoaparátom až po špecializované tematické workshopy pre pokročilých fotografov, kurzy spracovania fotografie a postprodukcie, ako aj komplexné vzdelávanie v oblasti fotografie.
ID: 2826098  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Odmena je fakturovaná na mesačnej báze. Je tvorená pevnou paušálnou zložkou (800 Eur) a pohyblivou zložkou na základe reálneho výkonu. Predpokladaný celkový príjem 1200 Eur a viac.