Architekt / Projektant pozemných stavieb

ATAQ, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 7,50 €/hodinu v závislosti od praxe a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Architektonická kancelária hľadá do svojho tímu architekta alebo projektanta pozemných stavieb na prípravu všetkých stupňov projektovej dokumentácie. Venujeme sa širokému spektru projektov od tvorby interiérov, rekonštrukcie stavieb až po občianske a zdravotnícke stavby. Preferujeme dlhodobú spoluprácu.

Práca v menšom príjemnom kolektíve, flexibilný pracovný čas, získanie skúseností vo viacerých oblastiach architektúry a možnosť pracovať na atraktívnych projektoch, možnosť osobného rastu

Prosím zasielať v prílohe emailu iba Vaše CV a Motivačný list. Portfólio alebo ukážky prác iba ako odkaz na externé úložisko, nie emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra alebo pozemné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Znalosti iných programov výhodou
- Zodpovedný prístup k práci
- Snaha zlepšovať sa
- Príjemné vystupovanie

Architektonický ateliér zaoberajúci sa prípravou a riadením projektov v oblasti bytovej výstavby, občianskych stavieb a zdravotníctva.
ID: 3342481  Megjelentetés dátuma: 10.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 7,50 €/hodinu v závislosti od praxe a znalostí