Výrobný pracovník - Pasterant

AT DUNAJ, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubník
Termín nástupu
asap
3,86 EUR/hod.3,86 € / hod. brutto + variabilná zložka (pri nástupe v priemere 650 € brutto/mes., po 3 mesiacoch min. 850 € brutto / mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v novovybudovanej prevádzke pre aktívneho človeka na pozíciu výrobného pracovníka - pasteranta, ktorého náplňou práce bude nasledovné:
- obsluha technologických zariadení (pastéra, homogenizátora, odstredivky),
- pasterizácia mlieka a jeho úprava pre potreby jednotlivých výrobkov a rozdeľovanie na jednotlivé strediská,
- obsluha CIP - čistiacej stanice,
- sanitácia technologických zariadení a potrubných rozvodov riadených použitím software

- stabilita v zamestnaní
- stravné lístky
- práca v čistom a príjemnom prostredí
- možnosť pracovať v blízkosti svojho bydliska

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
rozhodnosť
zodpovednosť
spoľahlivosť

Prosperujúca spoločnosť AT DUNAJ spol. s r.o., Rožňava, s prevádzkou v Dubníku sa sústreďuje hlavne na rastlinnú a živočíšnu prvovýrobu, chov HD, výrobu a spracovanie mlieka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625186  Megjelentetés dátuma: 16.9.2021  Alapbér (bruttó): 3,86 EUR/hod.