Vodič - technik, podpora pre zákazníkov

AT Car SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR / hodina, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola vozidiel, čistenie, príprava a údržba vozidiel
- prevoz vozidiel do servisov, medzi pobočkami, odovzdávanie vozidiel zákazníkom po celej SR, ČR a EU
- kontrola technického stavu vozidiel, doplňovanie prevádzkových kvapalín, drobné opravy
- spracovanie denných reportov
- aktívne a samostané riešenie problémov

Zázemie medzinárodnej perspektívnej spoločnosti
Možnosť osobného rastu
Benefity

V prípade záujmu prosím zasielajte Váš životopis na adresu: [email protected] . Preferujeme uchádzačov s okamžitým možným nástupom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vhodná i pre absolventa
Anglický jazyk základy výhodou
Vodičský preukaz skupiny B podmienkou - prax vo vedení automobilu nutná
Technické zameranie a skúsenosti výhodou
Flexibilita, samostatnosť

Budget Car Rental je jednou z najznámejších značiek autopožičovní na svete s približne 3 350 pobočkami vo viac ako 120 krajinách. Na Slovensku funguje na základe franchisingovej licencie od roku 2006, aktuálne s počtom 300 vozidiel. Vozový park je pravidelne obmieňaný, naši zákazníci teda majú možnosť využívať najnovšie modely vozidiel za veľmi priaznivé ceny. Prevažnú väčšinu prenájmov tvoria krátkodobé prenájmy na našich pobočkách na letiskách Bratislave, Košiciach a Poprade. Takisto ponúkame aj dlhodobý prenájom (operatívny leasing), ten je prispôsobený podľa potrieb a želaní zákazníka.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2590817  Megjelentetés dátuma: 29.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR / hodina, dohodou