Predajca strojov /Obchodný zástupca

ASV AGRONOVA s.r.o., Púchovská 8, 831 06 Bratislava

Miesto práce
Vinárska 7, 951 41 Lužianky, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodný zástupca v oblasti predaja strojov pre poľnohospodárstvo, komunálnu sféru a lesníctvo,
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a komunikácia s existujúcimi zákazníkmi,
- rozvíjanie obchodných kontraktov a predaj tovarov ponúkaných spoločnosťou,
- inovácie obchodných a predajných aktivít,
- navrhovanie zmien v produktovom portfóliu na základe aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít,
- plnenie stanoveného plánu (obrat + zisk),
- podpora marketingových aktivít,
- reportovanie obchodných výsledkov riaditeľovi spoločnosti.

- Služobné vozidlo,
- kariérny rast
- zázemie stabilnej spoločnosti
- spoľahlivá platobná morálka voči partnerom
- dobrý kolektív spolupracovníkov

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite štruktúrovaný profesný životopis v SLOVENSKOM jazyku priamo na náš e-mail: [email protected]

Všetky životopisy, ktoré dostaneme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú minimálne podmienky uvedené v pracovnej ponuke, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

MINIMÁLNE POŽIADAVKY:
- skúsenosti s predajom u zákazníka - vyžaduje sa samostatnosť v rokovaní
- výhodou je prax na pozícii obchodného zástupcu pri predaji techniky alebo automobilov
- proaktívny prístup a orientácia na zákazníka,
- dobrý time manažment, zodpovednosť, komunikačné a prezentačné zručnosti.

Spoločnosť ASV AGRONOVA s.r.o. bola založená v roku 1995. Spoločnosť je zameraná na nákup, predaj a servis strojov v oblasti poľnohospodárstva, lesníctva a komunálnych služieb a na nákup a predaj náhradných dielov. Spoločnosť je lokalizovaná na území západného Slovenska - v Lužiankach. Spoločnosť ASV AGRONOVA s.r.o. je členom skupiny ASV a.s.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2421619  Megjelentetés dátuma: 12.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1500