Mzdový účtovník

Astronomický ústav Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Stará Lesná, Vysoké Tatry
Termín nástupu
01.03.2020
850 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník mzdovej agendy (mzdový účtovník) – vykonáva nasledovné činnosti:
• zodpovedá za komplexné spracovanie a vedenie samostatnej mzdovej agendy v programe SOFTIP
• spracováva Evidenčné listy dôchodkového zabezpečenia a archivuje doklady, eviduje a aktualizuje mzdové listy
• komunikuje a pripravuje dokumenty a výkazy pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne a daňový úrad
• zabezpečuje spracovanie miezd zamestnancov k určenému výplatnému termínu, spracovanie výplatných listín a výplatných pások pre zamestnancov
• sleduje legislatívne zmeny a ich aplikáciu pre potreby spoločnosti
• spracúva a kontroluje evidenciu dochádzky
• pripravuje obsahovú stránku pracovných zmlúv a zabezpečuje pracovnoprávne úkony spojené so vznikom a zánikom pracovného pomeru
• zodpovedá za archivovanie a dodržiavanie ochrany osobných údajov zamestnancov
• zabezpečuje základnú finančnú kontrolu v oblasti niektorých príjmov a výdavkov

Štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte najneskôr do 4. februára 2020 na nižšie uvedenú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 12. februára 2020.
Kontaktné údaje
059 60 Tatranská Lomnica
Kontaktná osoba: Mgr. Peter Gömöry, PhD.
Tel.:052/7879111
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personálny manažment, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

- prax v obdobnej pozícii minimálne 3 roky je podmienkou
- prax s operáciami cez Štátnu pokladnicu je vítaná
- znalosť účtovného programu SOFTIP výhodou
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, flexibilita

Astronomický ústav Slovenskej akadémie vied je vedecká inštitúcia zaoberajúca sa základným výskumom v oblasti astronómie a astrofyziky. Prevádzkuje observatória v Starej Lesnej, na Skalnatom Plese a na Lomnickom štíte s rôznorodou pozorovacou technikou.
ID: 3853578  Megjelentetés dátuma: 21.1.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac