Tester / Automatické testy softvéru

Aston ITM, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 153, 821 01, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou tímu ľudí, ktorí neprogramujú a testujú iba kvôli nulám a jednotkám, ale pracujú na zaujímavých riešeniach, ktoré prinášajú zákaznikom ozajstné hodnoty? Pracovať v neformálnom prostredí, kde vždy ťaháme za jeden povraz, pretože dôležitý je spoločný výsledok?

Staviame na agilných princípoch, zdravom rozume a stojíme pevne na 4 základných hodnotách. Záleží nám v prvom rade na človeku, na tom aký je, ako uvažuje a ako sa stavia k riešeniu vecí, pretože všetko ostatné sa dá naučiť.

Snažíme sa o to, aby sme sa všetci cítili v práci dobre, čo znamená kvalitnú kávu, ovocie počas celého dňa, sladký bufet, flexibilnú pracovnú dobu, každé 2 týždne spoločné raňajky a neskutočný výhľad - http://bit.ly/2l2ppg3

Čo Ťa čaká:
- opakované testovanie častí softvéru na zakázku
- príprava testovacích scenárov
- využitie softvérových nástrojov na testovanie softvéru
- nastavenie softvérových nástrojov automatického testovania
- ovplyvňovanie stratégie testovania v rámci spoločnosti

Ak vieš písať scripty v rôznych scriptovacích jazykoch resp. má aspoň základnú znalosť programovacieho jazyku Java, Tvoja šanca sa radikálne zvyšuje :)

Ak si myslíš, že hľadáme práve teba, pošli CV. Po úspešnom absolvovaní interview môžeš nastúpiť aj hneď.

- parkovacie miesta
- každé ráno voňavá kávička
- ovocný bar stále k dispozícii
- bufet plný sladkostí
- zaujímavá práca na zaujímavých projektoch
- pracovný čas je rozumne flexibilný
- neformálna firemná kultúra
- podpora interných StartUp-ov
- pravidelné firemné raňajky
- športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť problematiky automatizovaného testovania softvéru podmienkou
- praktická znalosť aspoň jedného softvéru na automatizované testovanie podmienkou
- orientácia na detaily
- znalosť User-experience zásad výhodou
- znalosť eCommerce problematiky výhodou

Na princípoch otvorenej firmy spájame ľudí, ktorých baví tvoriť a nielen robiť. Na trhu sme už viac ako 27 rokov. Vieme, ako vyvíjať a prevádzkovať rýchlo sa vyvíjajúce webové aplikácie v náročnom firemnom prostredí, v ktorom sa kladie veľký dôraz na časté a rýchle zmeny. Spoľahlivosť a bezpečnosť je pre našich klientov kľúčová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1406331  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1500 EUR/mesiac